צרו קשר

שלח

תיעוד: שני מוכרים למשטרה תקפו צעיר באור יהודה

כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בתל אביב נגד אליהו חיים סרוסי (20) מלוד ומיכאל ששון (26) מאור יהודה, בגין תקיפה של צעיר אחר וגרימת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות. המניע לא נחשף במסגרת החקירה וכתב האישום.

לפי הנטען, ב-27 ביולי, סמוך לשעה 21:10, צעד המתלונן בשדרות מרדכי בן פורת באור יהודה, בדרכו לקיוסק בקרבת מקום. באותה העת שהו הנאשמים ואחר בסמוך. כשהבחינו במתלונן צועד לכיוונם ניגשו אליו והחלו, בצוותא חדא, לתקוף אותו בעוצמה רבה.

סרוסי הכה במתלונן מספר פעמים בחוזקה רבה, וחבט באמצעות אגרופיו בפניו של המתלונן. במקביל, ומשצנח המתלונן אל הקרקע כתוצאה מעוצמת המכות, בעט בו ששון מספר פעמים, בעודו שרוע על הקרקע. בשלב זה, כך על פי כתב האישום, עזבו הנאשמים את הזירה כשהם מותרים אחריהם את המתלונן שרוע על הקרקע, מדמם וללא הכרה. הוא פונה למרכז הרפואי שיבא, שם נזקק לטיפול רפואי. כתוצאה מהתקיפה נגרמו למתלונן דימומים, סחרחורות ושברים בפניו, ובכלל זה, שברים בלסת, באף ובארובת העין.

כתב האישום מתבסס על עדותו המפורטת של המתלונן, שאף זיהה את הנאשמים, צילומי מצלמות אבטחה שמתעדים חלקית את האירוע האלים, עדות חברו של המתלונן, לו סיפר על מה שקרה וכי איבד את הכרתו בעקבות התקיפה. בעימות שערכו החוקרים, המתלונן הטיח בנאשמים את גרסתו לגבי מעשיהם. הם מצדם הכחישו את המיוחס להם, ולרוב שמרו על שתיקה.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה שלחובת סרוסי ארבע הרשעות קודמות, ובעברו של ששון שלוש הרשעות קודמות. לבקשת סנגוריהם, עו”ד שי נודל ועו”ד עינת ברנע, הם נשלחו לקבלת תסקיר מטעם שירות מבחן, ובינתיים מעצרם הוארך עד להחלטה אחרת.

לכתבה באתר פוסטה

פרטי התקשרות 24/7

טל משרד 03-5074545
עו"ד שי נודל 054-7779040
עו"ד לילך קורש 054-9294292
פקס 03-6240022