צרו קשר

שלח

פרסום ראשון: אם ובתה נעצרו בחשד לייבוא 17 ק”ג קוקאין מפרו

אם ובתה נעצרו אמש (27.8) בחשד לייבוא כמות גדולה במיוחד של קוקאין, כך נודע לאתר “פוסטה”. אלה (38) ובתה רוסלנה (20) קבנץ מרחובות, נעצרו על ידי היחידה המרכזית של מחוז מרכז, עם נחיתתן בנמל התעופה בן גוריון, בטיסה מפרו שבדרום אמריקה. בעקבות מידע מקדים שהתקבל, השוטרים המתינו לשתיים בשדה התעופה.

השתיים הגיעו ארצה עם פעוטה שטסה עמן, יתכן שכדי לא לעורר חשד, כפי שנעשה רק לפני מספר ימים, עם מעצרן של שתי ישראליות אחרות בחשד לייבוא קוקאין מפרו. מכל מקום, האם ובתה עוכבו לבדיקת הכבודה שלהן, במהלכה איתרו בלשי המשטרה בשתי המזוודות שהיו ברשותן כ-17 קילוגרמים של קוקאין בשווי מיליוני שקלים. הקוקאין היה יצוק בדופן המזוודות.

הן נלקחו לחקירה במשרד ימ”ר מרכז, והבוקר הובאו לבית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרן בעשרה ימים, כשהן חשודות בקשירת קשר לפשע וייבוא סמים.

בתום הדיון, קבעה השופטת כרמית בן אליעזר שקיים חשד סביר, ונענתה חלקית לבקשת המשטרה, כשהאריכה את מעצרן עד 2 בספטמבר. “אין ספק כי מדובר בחקירה סבוכה ומורכבת, שבמסגרתה על היחידה החוקרת לבצע מספר רב של פעולות חקירה מהותיות, מורכבות וטעונות שיתוף פעולה מצד גורמים שאינם בשליטתה”, הסבירה.

במסגרת ימי המעצר הקרובים ינסו חוקרי המשטרה להבין ממי קיבלו שתי החשודות את הסמים, מי שלח אותן, למי היו אמורות למסור את הסמים עם נחיתתן בישראל, מי מימן את טיסתן ואיזו תמורה כספית היו אמורות לקבל עבור ייבוא הסמים. את השתיים מייצג עו”ד שי נודל.

לכתבה באתר פוסטה

פרטי התקשרות 24/7

טל משרד 03-5074545
עו"ד שי נודל 054-7779040
עו"ד לילך קורש 054-9294292
פקס 03-6240022