צרו קשר

שלח

חשד: רון קדושים איים ותקף קצין משטרה

רון קדושים (22) מהרצליה נעצר שלשום בחשד שאיים על קצין המודיעין והחקירות של תחנת גלילות באמצע רחוב בעיר, ואף תקף אותו.

לטענת המשטרה, קדושים נראה חוצה ברגל רמזור אדום בהרצליה. הקצין שהבחין בכך העיר לו, אולם זה בתגובה נפנף לעברו בזלזול . על פי הנטען, כשהתבקש קדושים לעצור, הוא המשיך בהליכתו, נתבקש בשנית לעצור, אולם שוב המשיך בדרכו. רק אחרי כמה עשרות מטרים הוא נעצר על ידי קצין המשטרה.

לפי החשד, בין השניים התפתח עימות, במהלכו ניסה קדושים לעזוב את המקום  ובסיום האירוע איים על הקצין ותקף אותו. במשטרה מציינים, כי הקצין לא נפגע באירוע, אולם קדושים נעצר ונלקח לתחנת משטרת גלילות, שם הכחיש את המיוחס לו וטען כי הוא זה שהותקף על ידי הקצין ואף נזקק לטיפול רפואי. לנוכח טענתו, התיק יועבר במקביל, ככל הנראה, למחלקה לחקירות שוטרים (מח”ש).

אתמול הובא קדושים להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב, שם המשטרה ייחסה לו עבירות של איומים, תקיפת שוטר והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. השופט ירון גת קבע בדיון כי קיים חשד סביר שקדושים ביצע את המיוחס לו. “לחשוד אמנם עבר פלילי מכביד, ויש להניח כי אם יורשע בתיק זה ימוצה עימו הדין”, הוסיף השופט, “אולם, נוכח טיב המעשים המיוחסים לחשוד באירוע, סבורני כי ניתן לצמצם את המסוכנות בחלופת מעצר הולמת”. בסופו של הדיון שוחרר קדושים למעצר בית בתנאים מגבילים נוספים.

משפחת קדושים נכנסה לתודעה הציבורית עקב הסכסוך עם יעקב אלפרון המנוח על טריטוריות איסוף הבקבוקים. עם זאת, גם בתוך המשפחה יש לא מעט סכסוכים, שחלקם אף הסתיימו בחקירות משטרה ומאסרים. כך למשל, רון קדושים ואחיינו ישראל חיים הורשעו בעבר בכך שדקרו את בן דודם חן קדושים. הם נשפטו לשנת מאסר. מאז, טוענים במשפחה, כבר היתה סולחה.

סנגורו של קדושים, עו”ד שי נודל, מסר בתגובה: “החלטת בית המשפט מדברת בעד עצמה. טוב היה באם מרשי לא היה נעצר כלל מלכתחילה”.

עו"ד שי נודל

עו”ד שי נודל

לכתבה המקורית – posta

פרטי התקשרות 24/7

טל משרד 03-5074545
עו"ד שי נודל 054-7779040
עו"ד לילך קורש 054-9294292
פקס 03-6240022