צרו קשר

שלח

חן קדושים נורה סמוך למאפייה בהרצליה

אלמונים על אופנוע הגיעו לרחוב הנדיב ואחד מהם ירה בפלג גופו התחתון של קדושים מטווח קצר. השוטרים גבו עדויות ואספו צילומי אבטחה מהאזור. נבדק חשד שהירי בוצע על רקע סכסוך תוך-משפחתי רב שנים. בניגוד לעמדת המשטרה, החשודים בירי שוחררו על ידי בית המשפט

?;

קדושים. בימים טובים יותר

 

אלמונים ירו הערב (ראשון, 18.1) לעבר חן קדושים (26) ופצעו אותו באורח בינוני בפלג גופו התחתון באמצע רחוב בהרצליה.

סמוך לשעה 19:45 הגיעו שני אלמונים רכובים על גבי אופנוע ליד למאפייה ברחוב הנדיב 2 בהרצליה, אחד מהם ניגש לקדושים, ירה לעבר רגליו – ומיד לאחר מכן השניים נמלטו מהמקום. קדושים רץ למאפייה, ושם התמוטט תוך שהוא צועק לסובבים לו: “ירו לי ברגל”. צוותי מד”א ירקון שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול ראשוני בשטח ופינו אותו לקבלת טיפול בבית חולים “מאיר” בכפר סבא.

שוטרי תחנת גלילות, בפיקודו של מפקד התחנה סגן ניצב אברהם ורסאנו, הוזעקו למקום והחלו בחקירה. החוקרים גבו עדויות מעדי ראיה והחלו לאסוף צילומים ממצלמות אבטחה שפזורים בעסקים הסמוכים בניסיון לעלות על עקבותיהם של היורים.

קדושים מטופל על ידי אנשי מדא בתוך המאפייה

 

שעות ספורות לאחר הירי, המשטרה כבר עיכבה לחקירה מספר חשודים המזוהים עם משפחת קדושים. בחקירה ראשונית, החשודים, שמיוצגים על ידי עו”ד שי נודל, הכחישו כל קשר למיוחס להם. בהמשך תחליט המשטרה האם לבקש מחר מבית המשפט להאריך את מעצרו של מי מהם.

od nudel shay 120 120
 עו”ד נודל

קדושים עצמו זוכה לפני כשנה מחמת הספק משתי עבירות הצתה של יחידת דיור בה הוא התגורר עם חברתו. בשנים האחרונות קדושים שב וחזר בראיונות לכלי התקשורת על כך שהוא שינה את אורח חייו ומתרחק מעולם הפשע. בתחילת שנת 2013 הוא אף הפך לרגע לגיבור מיקומי כאשר לכד חשוד בשוד. לאחר שהשודד תלש שרשרת מצווארו של קשיש, האחרון ניסה לתפוס אותו אך החשוד הפיל את הקשיש על הרצפה בקיוסק בבעלותו של קדושים. קדושים שהבחין בכך החל במרדף אחר החשוד והביא ללכידתו.

עדכון (19.1.14)

בניגוד לעמדת המשטרה, השופט ירון גת מבית משפט השלום בתל אביב החליט לשחרר מהמעצר את האחים רון ואור קדושים, בני 22 ו – 25, מהרצליה שנעצרו אמש בחשד לירי ולפציעתו של חן קדושים בהרצליה.

שעות ספורות לאחר הירי המשטרה נחקרו למעלה מ – 11 חשודים ועדים מבני משפחת קדושים ואנשים המזוהים איתה. בסופו של דבר נעצרו חמישה ורק שניים מהם – רון ואור – הובאו להארכת מעצרם בבית המשפט. החוקרים יוחסו להם מעורבות בניסיון רצח וביקשו להאריך את מעצרם בשבוע ימים.

סנגוריהם, עו”ד שי נודל, טען בבית המשפט: “מדובר במעצר בשביל התקשורת. עוכבו אתמול כמעט עשרים איש וכולם שוחררו לאחר גביית עדות ראשונית. לא יעלה על הדעת שבא רון ומוסר אליבי ואומר שהיה עם אבא שלו, אבי קדושים, ועם עוד אנשים. כולם משתחררים, כולל אלו שהיו איתו מוסרים שהיו איתו והוא מובא לבית משפט. עושים לו בדיקת שרידי ירי ובדיקת פרופין – ושניהם יצאו נקיים”. עוד הוסיף הסנגור, “באשר לאור, הוא מסר שהיה עם אשתו ועם אחותו בשעות הרלוונטיות. הן הגיעו לתחנת המשטרה כדי למסור אליבי ומסרבים לקחת מהן עדות כשלטענת המשטרה היו פעולות חקירה דחופות יותר”. אין סיבה עניינית אחת להמשך מעצרם”.

השופט ירון גת סבר כי אין חשד סביר כי השניים מעורבים במיוחס להם והשניים שוחררו למעצר בית עד 22 בינואר . המשטרה החליטה שלא לערער על השחרור.

 

לכתבה המקורית – posta

פרטי התקשרות 24/7

טל משרד 03-5074545
עו"ד שי נודל 054-7779040
עו"ד לילך קורש 054-9294292
פקס 03-6240022