צרו קשר

שלח

אלי מוסלי נעצר בחשד למעורבות ברצח

musli_eli

אלי מוסלי, הנחשב לאחד מבכירי ארגון הפשע,  נעצר על ידי ימ”ר מרכז בחשד למעורבות בתיק רצח.  בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו בארבעה ימים בלבד.

הבכיר יצא מהארץ בחול המועד פסח, יממה לפני מעצרם של כל חברי הארגון ובני משפחתו, ומאז לא חזר לישראל. בינתיים שוחררו מרבית חברי הארגון ובני המשפחה, והוגש כתב אישום רק נגד אביאל וואהל, ליאור גרינברג, אמור כהן, וניר דאבח, על הרצח הכפול של אוהד פרנקו ודניאל סמארה.

בכתב האישום נטען כי הבכיר שנעצר היום ליווה את אחד הנאשמים, ניר דבאח, כאשר נעשו סיורים לאיתור המקום בו מתגורר סמארה בראשון לציון.

מספר ימים לפני ראש השנה הבכיר חזר לישראל אך לא נעצר בשדה התעופה, למרות שהוא מופיע ברשימת הבדוקאים אשר יש חובה לדווח אוטומטית על כניסתם לישראל ליחידת המשטרה הרלוונטית אליהם (ימ”ר תל אביב). מהבחינה הזו המעצר שלו מהווה הפתעה גדולה, ויהיה מעניין לגלות מה הוא טומן בחובו.

עו"ד שי נודל

עו”ד שי נודל

עד המדינה המרכזי נגד הנאשמים ברצח, מסר עדויות מסויימות גם נגד הבכיר שנעצר היום, בין היתר הוא זה אשר דיווח על הסיור המשותף עם דבאח. מדובר בעד המדינה שעזב בשבוע שעבר את התוכנית להגנת עדים.

עדכון (24.9.15)

לאחר מספר ימי מעצר, החליטו הבוקר (24.9.15) חוקרי ימ”ר מרכז לשחרר ללא תנאים מגבילים את אלי מוסלי שנעצר בחשד למעורבות ברצח הכפול של אוהד פרנקו ודניאל סמארה בראשון לציון . מוסלי, המיוצג על ידי עורכי הדין שי נודל ומוטי כץ, שוחרר מהיחידה החוקרת מבלי שהובא בפני שופט – וזאת לאחר שהמשטרה כבר הודיעה על כך שהוא כן יובא לבית המשפט.

posta – לינק לכתבה

פרטי התקשרות 24/7

טל משרד 03-5074545
עו"ד שי נודל 054-7779040
עו"ד לילך קורש 054-9294292
פקס 03-6240022