צרו קשר

שלח

עבירות סמים

בניגוד להלך הרוח הציבורי שלעתים מתייחס לעבירות מסוג זה כעבירות של מה בכך (בעיקר לעבירות הנוגעות בסמים הנתפסים כסמים קלים“), הרשות המחוקקת והרשות השופטת מתייחסות בחומרה יתרה לעבירות סמים.

ההחזקה והשימוש בסמים נתפסים לעתים על ידי הציבור כעבירה שאינה חמורה שכן מדובר בעבירה נפוצה למדי בקרב בגירים ובשנים האחרונות גם בקרב קטינים ובני נוער שלרוב התנהגותם היא נורמטיבית.

בפועל מדובר בעבירה שלצדה לעתים קרובות עונשי מאסר בפועל.

אם אתם חשודים באחת מעבירות הסמים בספר החוקים, הפנייה לעורך דין פלילי המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות סמים יכולה לעשות את ההבדל בין מאסר בפועל לבין עונשים פחותים משמעותית ואף אפשרות של סיום ההליך המשפטי ללא הרשעה פלילית.

הן משטרת ישראל, הן הפרקליטות והן בתי המשפט, בוחרים על פי רוב בגישה של ענישה מחמירה וזאת למען יראו ויראו במטרה להדביר את נגע הסמים.

על מנת לנסות ולהימנע ממאסר בפועל ובמקרים מסוימים מהרשעה בפלילים, חשוב מאוד לפנות לעורך דין פלילי מנוסה הבקיא בתחום עבירות הסמים.

היכרות מעמיקה של הסניגור המייצג בתחום עבירות הסמים על סוגיהן, תסייע לחשוד/נאשם בבואו להילחם על חפות מרשו במשפט הוכחות או במקרים המתאימים, לנמק בפני בית המשפט את הסיבות שבגינן יש להימנע מהרשעה או להקל בגזר הדין – במידה ומרשו כבר הורשע.

ניסיונו של הסניגור בתיקים דומים הינו גורם מכריע בניהול משפט הוכחות ו/או בניהול מומ לצורך הסדר טיעון מקל עם גורמי התביעה השונים, והכל בכדי למזער את הנזק שעלול להיגרם לנאשם.

פרטי התקשרות 24/7

טל משרד 03-5074545
עו"ד שי נודל 054-7779040
עו"ד לילך קורש 054-9294292
פקס 03-6240022